DUYURU Hosting Paketlerimizde Kampanya! Detaylar
Tek Tıkla Kurulum
Whatsapp ve Çağrı Hattı
Konum
İnternetin Olduğu Her Yerde
SEO Çözümleri

SEO Hizmetleri ile Yükselişe Geçin!

SEO yani Arama Motoru Optimizasyonu sitenizde yapılan yükseltme çalışmalarının geneline verilen isimdir. Bu hizmette Google Dostu bir site ve Google Dostu içerikler üretilerek rakiplerinizi eleyerek en üst sıraya yerleşmeniz hedeflenir. Sektör sektör zorluk dereceleri değişen SEO Çalışması ile sizde bir adım öne geçmek için hemen teklif alabilirsiniz.
 • Organik Popüler Anahtar Kelimeler
 • Haftalık Raporlama
Canlı Destek
S.S.S

Sıkça Sorulan Sorular

 • SEO Çalışması ne işe yarıyor?
  SEO Çalışması yani Arama Motoru Optimizasyonu seçmiş olduğunuz kelimeler de Google sıralamalarında ilk sıralarda çıkmanızı sağlar. Bu çalışmaların genel adına SEO denir.
 • Sürekli SEO hizmeti almalı mıyım?
  SEO Hizmeti bırakıldıktan 1-2 ay sonrasında gözle görülür ziyaretçi düşüşleri yaşanmaktadır. Google sizi çalışma yaptığınız sürece üst sıralarda tutan bir algoritmaya sahiptir.
 • Google ADS mi SEO mu?
  Google ADS belli bir kampanyanızın, ürününüzün reklamını yaparken SEO sitenizde ki tüm içeriklerin genel artışını sağlar. Yeni kurulan şirketler veya e-ticaret siteleri ilk olarak iki yöntemi de kullanabilirler.
 • SEO Çalışması Kalıcı mı?
  Google sizden SEO çalışmalarında daima güncellik ister. Bu yüzden çalışma yaptığınız sürece üst sıralarda tutunursunuz. Çalışma bırakıldıktan 1-2 ay sonra sıralamanız yavaş yavaş düşmeye başlayacaktır.
 • SEO Çalışması fiyatları neye göre belirleniyor?
  SEO Çalışması için belirlenen ücret sektörünüzdeki rakiplerinize ve anahtar kelime zorluklarına göre belirlenmektedir. SEO hizmeti alan rakipler arasında bu rekabet SEO Uzmanları arasında gerçekleşen bir oyuna dönüşür. Böyle bir rekabette çalışma bırakılır bırakılmaz 1 günde ciddi sıralama kayıpları bile yaşanabilir.
 • SEO Raporlaması nasıl yapılıyor?
  SEO Çalışması yapıldıktan sonra tarafınıza sitenin haftalık ziyaretçi sayılarını kontrol edebileceğiniz Google Search Console paneli veriliyor. Google'ın vermiş olduğu bu hizmet ile ziyaretçi artışlarını takip edebiliyorsunuz. Aynı zamanda tarafımızdan detaylı PDF raporlaması yapılarak çalışmanın gidişatı hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.