DUYURU Hosting Paketlerimizde Kampanya! Detaylar
Tek Tıkla Kurulum
Whatsapp ve Çağrı Hattı
Konum
İnternetin Olduğu Her Yerde
Google ADS Yönetimi

Google ADS ile Müşterilerinize Erişin

Google Reklam Yönetimi hizmeti Google Partner programında olan firmalar tarafından verilen bir hizmettir. KM Web Tasarım olarak size en az maaliyet ile en çok tıklamayı sağlıyoruz. Anahtar kelime araştırmalarımız ve rakip analizlerimiz ile sektörünüzde sizi en önde tutuyoruz. İster hizmet veriyor olun, isterseniz satış yapın. Google ADS ile işinizi büyütmek hiç bu kadar kolay olmamıştı.
  • Popüler Anahtar Kelime Araştırması
  • En Düşük Tıklama Maaliyetleri
  • Rakip Reklam Analizleri
İLETİŞİM
Avantajlar

Sunduğumuz Avantajlar

Anahtar Kelime Araştırması
Semrush gibi Profesyonel Analiz Araçları ile en düşük maaliyetli ancak en yüksek tıklama oranlarına sahip anahtar kelimeleri sizin için bulur ve entegre ederiz.
Düşük Tıklama Maaliyetleri
Tıklama başına ödediğiniz ücreti minimum düzeye indirirken aynı zamanda alacağınız tıklama sayısını arttırır ve müşterilerinize düşük tutarlar ile erişmenizi sağlarız.
Detaylı Analiz Sunumu
Yayınlanan reklamlarınız için haftalık olarak güncel değerlendirme taporları hazırlanır ve tarafınıza sunulur. Bu sayede her gelişmeyi takip edebilirsini.
S.S.S

Sıkça Sorulan Sorular

  • Google ADS Reklamı için neden biri ile çalışmalıyım?
    Google ADS birçok hassas ayar içeren en kapsamlı pazarlama aracıdır. Ancak bu pazarlama aracında birçok strateji bulunuyor. Bu stratijeri ayarlamak için Google Partner programında olan KM Web Tasarım gibi bir firmadan mutlaka destek almanız gerekiyor. Aksi halde düz bir tanıtım reklamı size çok maaliyet ve az müşteri getiren bir pazarlama stratejisine dönecektir. Google ADS'in belirttiği gibi; Başlamadan önce bir uzmana danışın.
  • Reklamlarım için ne kadar ücret kesiyorsunuz?
    Google Reklam Yönetimi sektörünüze bağlı olarak değişebilen tutarlar içermektedir. Yüzde olarak çalıştığımız bu hizmetimizde size uygun teklifi öğrenmek için bize ulaşmanız yeterlidir. Sektörünüzde bulunan rakipleri analiz ederek ortalama bir maaliyet çıkarmamız gerekecek. Aynı zamanda en doğru stratejiyi de sizlere sunmuş olacağız. Kısa bir analiz sonrası size en uygun teklifi vereceğimizden emin olabilirsiniz. Unutmayın! Kazanmak için kazandırmamız gerekiyor.